logologologologo
  • Home
  • Advocaten
    • Guy Van Doosselaere
    • Thierry Van Doosselaere
    • Adry Poelmans
    • Johan De Wit
    • Patricia Maeyaert
    • Jan Daneels
    • Geert Preckler
    • Christophe Van Mechelen
    • Filip Willems
    • Simon Boons
    • Roeland Vanstaen
    • Tine Loyens
    • Marc Peeters
  • Secretariaat
    • Ingrid Heiremans
    • Anne Kovari
    • Martine Van Hecke
    • Dominique Frateur
  • Blog
  • Contact
  • GDPR
Nederlands
✕
  • Home
  • Blog
  • Geen categorie
  • Retentierecht – Pandverzilvering en Expediteurs – optimale combinatie om facturen / kosten betaald te krijgen. (gratis) WEBINAR 11 juni 2021 (12u30) (NL)
Alles tonen

Retentierecht – Pandverzilvering en Expediteurs – optimale combinatie om facturen / kosten betaald te krijgen. (gratis) WEBINAR 11 juni 2021 (12u30) (NL)

19 mei 2021
Categorieën
  • Geen categorie
  • Maritiem Recht
  • Transportrecht
Tags

Expediteurs worden ook wel eens transport-architecten genoemd. Er wordt geen container verscheept, geen vrachtwagen geladen, geen schip gelost, … zonder dat er wel ergens ter wereld een expediteur er weet van heeft.

Zonder de expediteur bestaat er geen e-Commerce.

Nochtans dienen we te vaak vast te stellen dat de expediteur zelf niet betaald wordt voor hun diensten en aanzienlijke kosten dienen voor te schieten.

Expediteurs, treur niet! Een zeer efficiënte en snelle oplossing ligt binnen handbereik.

Het retentierecht met daaraan gekoppelde pandverzilvering.

De expediteur beschikt – in België – over een bijzonder effectief en vertrouwd middel om betaling van zijn facturen / kosten af te dwingen ten overstaan van zijn opdrachtgever / klant, op voorwaarde dat de expediteur minstens nog de goederen (of de cognossementen) in bezit heeft.

Dit seminarie is bedoeld voor logistieke dienstverleners met een focus op commissionair-expediteurs.

In dit gratis webinar licht mr. Christophe Van Mechelen de ins-en outs van de pandverzilveringsprocedure toe en de redenen waarom deze procedure – zelfs met de gerechtelijke vakantie in het vooruitzicht (1 juli – 31 augustus) – een ideaal instrument is om alvast de expediteur te verlossen van de negatieve impact van onbetaalde facturen / kosten.

Inschrijven kan via e-mail: christophevanmechelen@vandoosselaere.be

Aantal views: 66
Deel
© 2020 Van Doosselaere Advocaten. Webdesign. Get Set